Pro firmy

07. 02. 2017 | Volné pozice

Chcete se soustředit pouze na výkon vašich pracovníků a veškerou agendu spojenou s jejich zaměstnáváním nechat na spolehlivém partnerovi?
Nechcete ztrácet čas náborem nových pracovníků?
Chcete individuální přístup, chcete zkušenou personální agenturu s kvalitním zázemím?
Nechte nás pracovat za Vás! 


Postup:

  • Uživatel (zákazník) sdělí naši personální agentuře své aktuální potřeby a my vypracujeme řešení na míru
  • Zaměstnanci agentury práce jsou dočasně přiděleni k výkonu práce u uživateli na základě Rámcové smlouvy o dočasném přidělení mezi agenturou a uživatelem
  • Agentura a uživatel společně zajišťují zaměstnanci srovnatelné mzdové a pracovní podmínky, jako mají vlastní zaměstnanci uživatele
  • Uživatel řídí, organizuje a kontroluje práci dočasně přidělených zaměstnanců, agentura řeší veškerou administrativní, personální a mzdovou agendu se zaměstnáváním spojenou (zaměstnavatelem je agentura) a poskytuje zaměstnancům související podporu.


Čím je tato služba pro vás atraktivní:

  • Oprostíte se od starostí spojených s výběrem, vyhledáním a zaměstnáváním pracovníků. Největším plusem je však velká časová úspora, neřešíte žádné formality ani organizační záležitosti, odpadnou vám jednání s úřady, sníží se náklady na mzdové oddělení a tyto náklady přesunete do oblasti služeb. Agentuře zaplatíte v poměru ke mzdovým nákladům určité procento, které je minimální s ohledem na poskytnutý servis. Jeho výše je závislá dle náročnosti zpracování a počtu přidělených pracovníků.

Napište nám


*
*

Copyright © 2010-2020 - IamWRS vyroba-www.cz